Forest Team - FoTe

Leśni ludzie, pojawiają się znikąd ...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-10-11 00:14:16

Gregorio

Administrator

Punktów :   

Regulamin sojuszu

10.10.2008 22:34 gracz neo340 napisał::
> prosiłeś o dyskusję, więc nie podoba mi się bardzo 4 pkt regulaminu, źle brzmi, zwykła dyktaura, główny generał i sekretarz to Ty, jest jeszcze dyplomata, więc 2 osoby, poza tym myślę, że należąłoby dodać jakieś uregulowania dot. atakowania innych miast, dlaczego tak mówię? już wyjaśniam, Ty jesteś mocny, masz dużo wojska, okrętów, atakując i rabująć powiedzmy kogoś z 17 czy 22 poziomu wygrasz, ten ktoś widzi wroga ale nie jako gregorio tylko kogoś z sojuszu FoTe, ponieważ Tobie nie dał rady to złupi kogoś takiego jak ja czy pozostała część sojuszu. Jeżeli ma tak zostać to wg mnie należałoby zmodyfikować zapis odnośnie pomocy militarnej. To narazie tyle co nasunęło mi się na chwilkę obecną, pozdro

1. Co do dyktatury, nie jest to moim celem. Rangi zostaną rozdzielone w najbliższym czasie. Nie mam zamiaru "dzierżyć" czterech funkcji w sojuszu. Ale zanim do tego dojdzie, musimy się lepiej poznać. Rangi chciałbym przydzielić osobom, o których będę wiedział, że się do tego nadają.
Możemy również stworzyć radę sojuszu, której zdanie będzie się liczyło przy podejmowaniu decyzji przez zarząd 4 osobowy.
2. Co do ataków, owszem możemy ustalić jakieś reguły - propozycje mile widziane.
3. Pojęcie "mocny" jest mocno naciągane. Rzecz względna. Twoje obawy są bezpodstawne. Ja nie atakuję kogoś słabszego z sojuszu X tylko dlatego, że jakiś inny, mocniejszy koleś z tego sojuszu mnie zaatakował. Biorę się do roboty i jak czuję, że mój poziom jest na tyle dobry, aby się odegrać na osobie która mnie zaatakowała, i nie polec to robię to. Na słabszych nie ma sensu się odgrywać, bo to ani nie ekonomiczne, ani nie etyczne, a ponadto może sprowokować kolejny atak tego mocniejszego
4. Współpracę militarną mieliśmy już okazję wstępnie przećwiczyć z dziewczynami (zapytaj kotka i nadie).
5. Jak zerkniecie na stronę www.fote.pun.pl (aaa przy okazji proszę się rejestrować (użytkownik powinien być taki jak nick w grze, reszta danych wedle uznania) tam się będzie lepiej dyskutować to zobaczycie z kim zadarłem (chociaż to długa historia, w sumie to oni zaczęli , a jak sądzę nikt z tych ludzi ani z tego sojuszu nie mści się na was. Ranga generała pozwala (od v.0.2.8) śledzić ataki wychodzące i przychodzące na sojusz. Jak do tej pory nie zauważyłem, aby ktoś was atakował.

Neo, wielkie dzięki za podjęcie tematu.

Proszę wszystkich o dołączenie się do dyskusji, .... lub krótką informację, że "róbta co chceta" . No i na forum. Będzie wygodniej, przejrzyściej .... no i nie będą "odparowywały" posty

Pozdrawiam. G.


"SAM SIĘ WEPCHNĄŁ !"

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku

Offline

 

#2 2008-10-11 01:49:55

neo340

Moderator

Punktów :   

Re: Regulamin sojuszu

głównie to chodzi mi o to żeby się na nas, trochę słabszych nikt nie odgrywał, no ale skoro jest tak jak mówiesz to OK

ja jestem za radą sojuszu, to chyba tyle, więcej problemów nie mam, pozdro


żyję po to by grać

Offline

 


FoTe v.1.1 (c) 2008


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fazanacodzien.pun.pl www.avatar-pbf.pun.pl www.techpoland.pun.pl www.wiedzmin11.pun.pl www.mamuski.pun.pl